Skocz do zawartości

LINKOLN MARK LT


Pickup150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy LINKOLN MARK LT, to odpowiednik FORDA F 150 ?.

Oba pojazdy wyglądają identycznie, przynajmniej dla laika tak samo.

W opisach niektórych części sprzedawcy podają, że pasują do Linkolna Mark LT, oraz F150.

Czy warto się tym autem interesować ?.

Nadmieniam że auto ma służyć do jady, lekkiego transportu, mniej do ciężkiej pracy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dzięki Zyga za linka, poczytałem, ale to wszystko mało ;-) .

Dalej szukam wiadomości w Necie, ale jak na lekarstwo tego.

Wieczorem napiszę do użytkowników, może coś podpowiedzą ?.

 

Wczoraj jechałem za takim 50 km, wyglądał jak "stodoła" :lol: .

Zewnętrznie bardzo podobny do F 150.

Wykończenia zewnątrz nieco inne, więcej chromu, itp.

Środka nie widziałem na żywo, ale ze zdjęć w necie bardzo podobny do F 150, może lepsze materiały ?.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie ZERO różnicy. Przy czym dostępny był jedynie z 5,4 Triton.

 

Zewnętrznie to inny grill, inna klapa skrzyni + inne światła.

 

Wewnętrznie to trochę szczegółów ze znaczkiem LINCOLN i nieco inna kolorystyka plastików i tapicerki.

 

W Rybniku jeden jeździł/jeździ. Miałem okazje porównać z bliska i oprócz wymienionych szczegółów niczym się to auto od F150 nie różni. Akurat ten co widziałem miał praktycznie identyczne wnętrze jak mój King Ranch, oprócz kierownicy, napisu Lincoln na popielniczce i znaczka na podłokietniku. Skóry lepsze w King Ranch, bo LT ma podobne do wersji Lariat.

 

Generalnie byłem zdziwiony bo przeważnie Lincolny dużo się różniły od Fordów. Dla przykładu suvy Expedition<->Navigator , Explorer<->Aviator to inne zawieszenia, mocniejsze silniki i mocno zmodyfikowane wnętrza.

FORD F150 KING RANCH 5,4 V8 Triton 2007

FORD RANGER EDGE 4,0 V6 SOHC 2001

FORD FLEX SEL 3.5 V6 Duratec 2010

był - JEEP WG LIMITED 2.7 R5 CRD 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkoln jest podobny zewnętrznie (taki sam) i nie wiem czy we wnętrzu wygląda korzystniej.

To co zauważyłem, to dużo droższy od F150, z podobnych roczników, myślałem że coś w nim jest szczególnego, co podwyższa jego cenę.

F 150 w King Ranch bardziej mi się podoba, wnętrze niczemu nie odbiega od wnętrza Linkolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć.

Wypowiem się może na temat Lincolna bo akurat posiadam to auto. Jeśli chodzi o części to sprawdzam dostępność do Lincolna i do Forda i wybieram która jest tańsza. W zasadzie jak przedmówcy mówili to mechanicznie jest to samo. W zasadzie nie porównywałem z Fordem ale ogólnie jest taki sam.

Pozdrawiam

Daniel

Lincoln MARK LT 5,4., 2006 r - sprzedany

Mitsubishi L200 2,5 DiD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.