Skocz do zawartości

Dodge Ram lift kit 3''


dmisieekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem RAMA 2500 4x2. Chciałbym go troszkę podnieść, myślę że 3 cale wystarczą, aby też później nie wspinać się do niego :)

 

Powiedzcie czy taki zestaw wystarczy ? i jak to jest z zamawianiem z ebay, czy jest to bezpieczne?

 

http://www.ebay.com/itm/3-Front-3-Rear-Leveling-Lift-Kit-Dodge-Ram-2500-2wd-4x2-2003-2011-/261886926315?hash=item3cf9ad5deb&vxp=mtr

 

Aktualnie moja taczka wygląda tak:

 

ramjpg_waaassq.jpg201506190_waaasah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę biedny ten zestaw.

Na pewno będzie problem z amortyzatorami - albo trzeba dać jakieś przedłużenia, albo wymienić amorki na dłuższe.

Nie wiadomo czy fabryczne przewody hamulcowe nie będą za krótkie. To samo z łącznikami stabilizatora, drążkami kierowniczymi itd. itd...

3 cale niemało, nawet jak na Rama

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to marnie wygląda rób na 12 cali albo na 25 tylko zastanów się po co.

 

Żeby było fajnie :mrgreen: Idąc dalej tym torem, to po co jeździć pickupem z silnikiem 5.7 ;-)

Oczywiście liftowanie samochodu z napędem na jedną oś to już chyba tylko i wyłącznie dla wyglądu.

Dodge Durango 2002 4.7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał spokój. Zwłaszcza, że to tylko 1 ośka napędowa.

Kuba M dobrze napisał. Przerabiałem to u siebie w L200 i im wyżej tym większy problem i większa kasa.

 

Ja bym w tym modelu poszedł w drugą stronę. Czyli maksymalna gleba ;-) czyli air ride i byłby kozak a przy okazji wyśmienita instalacja do horna :mrgreen:

www.natryskowe.com

European Size- Felicia Pickup

Azia Size- Mitsu L200

Full Size- odkładam do skarbonki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba odpada, miałem zglebione audi a8 d3 i generalnie mam dość już gleby:))

 

Napisałem do sprzedającego czy zestaw można montować bez innych przeróbek czy trzeba dokupić amortyzatory i łączniki, bo generalnie one tylko zawadzają przy montażu ;) Reszta zawieszenia powinna się poddac ;-)

 

[ Dodano: 2015-07-22, 20:46 ]

max 2'' można wsadzać bez innych przeróbek. Do 3'' trzeba dokupić tylko dłuższe amorki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hej,

 

Troszkę mi się znudził mój RAMek taki jak jest teraz. Na nowego mnie nie stać, odnawiam tego. Między innymi lift idzie. Jak Tobie poszło ?!

You can't snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it's not gentlemanly.

 

2006 Dodge 5.7 Hemi Ram Quad Cab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.