Skocz do zawartości

szczelna zabudowa - sa w ogole?


bartek_78

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam się do pierwszego pick'upa (na razie na 90% d-max, ale pytanie jak najbardziej ogolne) i w zasadzie waham się tylko ze względu na zabudowę - potrzebuje czegos w praktycznie 100% szczelnego? w każdym razie zbliżonego szczelnoscia do normalnej osobówki/suv'a... delikatne graty bym chcial z tylu trzymac

 

w salonie maja mnóstwo roznych, ale ponoc żadna nie jest super szczelna - oferują jakies dodatkowe uszczelki i w ogole, ale brzmi to raczej jak robota Henia w szopie, a nie profesjonalne rozwiazanie

 

jest jakas firma, która robi takie gotowe zestawy? wolalbym cos gotowego i sprawdzonego, a nie rzezbe u lokalnego majstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ramie miałem plandekę i zabudowę wysoką. Z tej samej obawy kupiłem uszczelkę do klapy. Nigdy jej nie założyłem i nigdy nie miałem problemu z wodą na pace pod zabudową. Klapa też nie potrzebuje żadnych uszczelnień. Tam nic nie zacieka.

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli CI się nie spieszy to jestem w trakcie montażu zabudowy z KMG z Bielska. Za jaki2ś 5-6tyg potestuję, bo auto jeszcze stoi w lakierni. Mają dobre opinie i właśnie ze względu na cenny i delikatny sprzęt zdecydowałem się na ich zabudowę. Zamykane na klucz solidne aluminium i fajne rozwiązania pod kątem możliwości otwierania. Jak będzie ze szczelnością - dam znać

Pozdrawiam Piotr

512776789

 

HONDA CIVIC VI (3D) SWAP na 1,8 mod na 240HP - zabawka weekendowa

RENAULT ESPACE IV 2,0T 171HP bez modów silnikowych - auto żony

2014 DODGE RAM 1500 Sport 5,7 HEMI - lekkie poprawianie fabryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ppm702, dzięki... czas mam - to przyszlosciowy zakup i duże zobowiązanie, wiec pewnie i tak najwcześniej na wiosne bym odbieral - musze jeszcze sporo potestować

 

na razie wiem, z i tak na d-max'a czeka się około 3 miesięcy minimum, a w każdej innej marce pewnie podobnie...

 

Baksu, o skrzyniach wiem i na elektroniczne graty jest to spoko rozwiązanie... ale potrzebuje cos na płócienne softbox'y, a to już jest b. objetosciowe

gdyby nie kwestie podatkowe, to brałbym smaxa albo galaxy i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sztywną zabudowę. Między paką a krawędzią zabudowy mam uszczelkę i tam przecieków nie stwierdzono. Od strony klapy też. Uszczelnić tylko będę musiał osadzenia okien, bo tam zaczęło lecieć. Kłopot z wilgocią pojawia się innej natury. Moja taczka stoi pod chmurką i większość gratów razem z nią (na niej). Jeśli jest w nocy zimno a w dzień przyjdzie ocieplenie i wilgoć w powietrzu, to ta wilgoć osiada-kondensuje się na zimnych przedmiotach.

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

Delikatny szmer Cumminsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.