Skocz do zawartości

Predator Motorsports Hummer H1 RapTorq Computer Upgrade 6.5t


mposy

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jaki masz silnik

4,3 VCM komora silnika strona kierowcy

5,0 + 5,7 VCM komora silnika strona kierowcy

6,5 PCM - schowek pasażera

7,4 VCM komora silnika strona kierowcy

 

we wszystkich typach w/w gniado DLC jest nad stopami kierowcy

 

tu masz instrukcje montażu ale w H1

http://shop.predatorinc.com/pdf/H1%20RapTorq%206.5.pdf

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znajde chwile czasu to sprobuje zaaplikowac nowego kompa....mam nadzieje ze wszystko pasuje. napisane jest zeby odpiac stary i zamontowac ten w to samo miejsce bez innych ingerencji

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

 

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie znam się na samochodach ale tam gdzieś pisali żeby zwiększyć ciśnienie paliwa.

Napisz jakie zmiany po montażu.

 

no i zamontowałem wariata:) montaz RapTorq połączyłem z wymianą silnika wentylatora, bo akurat to samo miejsce trzeba demontować ;-)

 

odczucia--> widać, że silnik chce się wydostać z komory, chociaż nie są to jego maksymalne możliwości tuningowe na pewno:)

około 105KM więcej robi wrażenie :lol:

20131004_130719.jpg

 

20131004_145749.jpg

 

20131004_150816.jpg

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

 

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te 105KM to odczucia,dane z instrukcji czy poparte hamownia? Hamowałeś auto przed tuningiem i po? Nie chce się czepiać ale bez tego to podawane jakiekolwiek dane są wyssane z palca.

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie odczucia i dane z instrukcji hamownia przede mna może zdąrze w tym roku.

p.s nie byłbys chyba sobą gdybys się do czegoś nie doczepił... :-P

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

 

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie odczucia i dane z instrukcji hamownia przede mna może zdąrze w tym roku.

p.s nie byłbys chyba sobą gdybys się do czegoś nie doczepił... :-P

 

Poprostu wiem ile chlopacy z klubu Fbody inwestuja kasy, ile przeróbek dokonują żeby wycisnąc 100 koni wiecej. Na przyklad moj SSman: zmieniony wałek, caly wydech, program napisany w stanach, cos tam jeszcze o czym juz zapomnialem i mam dopiero 384KM na silniku(mam wykres z hamowni) i ponad 500NM, a seria ma 330KM. Jestem ostrozny jak ktos zmienia sam komputer i twierdzi że ma ponad 100 koni wiecej. Auto z hamujesz bede wtedy sie zachwycać i gratulować :) no offenc

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejwitt w turbo dieslu łatwiej podnieść moc niż w benzynie, np. w Cumminsie 12v wystarczy wymienić w pompie kawałek wyprofilowanej blaszki by moc podnieść o 120 KM :twisted:

 

No ja nie wiem, jak kolega porobi testy na hamowni to uwierze, nie dla picu na bierzmowaniu przyjąłem imie Tomasz hehe jak nie włożę palca w dziury to nie uwierzę hehe :>

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.4 power stroke po chipie daje prawie 2x tyle mocy co seria.

 

widziałem kilka wykresów po zrobieniu dolotu i wydechu wychodziło po 500-600 km i 1600nm

 

to wynika z dużej pojemności i małego doładowania w serii, te silniki sa zrobione pod mega pancerność.

 

w europie 3.0d robi 300km i 700nm wiec nic dziwnego ze 2x większa pojemność da większa moc.

 

 

Zakładając prawdziwego chipa. bo to co tam jest wgrane to równie dobrze może być nowe angry birds;D

2005 Ford F150 5.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrobiłeś o ile się nie mylę podstawowy manewr w tych silnikach? http://www.a1customs.com/pdc_pmd_fsd_pump_driver_cooler.htm

Ogólnie fajna stronka chyba że mnie laika w tych silnikach ktoś wyprowadzi z błędu ;-)

Camaro jest, teraz czas na coś większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dejwitt, jakbyś miał choćby podstawowe pojęcie o zasadzie działania silników, znał różnice pomiędzy działaniem benzyny i diesla, to nie pisał byś o kolegach z fbody, i o tym ile pieniędzy włożyli żeby wyciągnąc 100 koni wiecej. Prawda jest taka że koledzy mają pecha że jeżdzą benzynami które są skrajnie nie podatne na modyfikacje, i muszą wkładać wałki, duże gaźniki, kolektory, itd itp, i **** to daje. Diesel jest tak prostą zasadę działania , że wystaraczy ***** mu tyle paliwa ile sie chce, odpowiednio wiecej powietrza i mocy przybywa zatrzęsienie. w benzynie jak dasz więcej paliwa to jedyne co osiągniesz to smród z wydechu i zupe w misce olejowej. Nie wiem dlaczego nie wierzysz Temu co pisze Mateusz o RapTorque..? niestety dla ciebie taka jest prawda. jak miałem dodge rama 2001 rok, i założyłem quadzille to samym programem robiłem 150 koni wiecej. Diesel w przeciwieństwie do benzyny daje nieograniczone możliwości.

 

Pomijam merytoryczną wartość wpisu, natomiast proszę o nieużywanie słów, które ogólnie uznawane są za niecenzuralne.

 

Japacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam właśnie Quadzilli i efekt jest porażający. Dziś Drug jeździł moim Gumisiem, może coś napisze, bo lepiej żeby było bezstronnie.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. uważaj na temperature spalin.

Uściślij plizz. Na co dokładnie uważać i jakie mogą być skutki nieuważania?

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam właśnie Quadzilli i efekt jest porażający. Dziś Drug jeździł moim Gumisiem, może coś napisze, bo lepiej żeby było bezstronnie.

Różnica jest kolosalna, a to był dopiero 5 program. Zakochałem się w dieslu. Z miłą chęcią wstawiłbym CTD do Tweetiego zamiast zamulonej 318-stki, ale na razie mnie nie stać na takie zabawy. :evil:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.