Skocz do zawartości

Radio


Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Może tylko ja tak mam,a może tak jest z radiami w samochodach amerykańskich..Czy da się jakoś przestawić ustawienie radia,żeby nie przeskakiwało częstotliwości co 2.To znaczy,żeby np.dało się ustawić częstotliwość 91.00 Fm Problem polega na tym,że z 90.9 Fm przeskakuje od razu na 91.1 potem na 91.3 następnie 91.5 itd. Nie mogę przez to ustawić stacji o częstotliwości z liczbą parzystą po kropce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć

Niestety tak ma radio i z tym sie nic nie da zrobic częstotliwości w stanach są tylko nieparzyste.

Pozdobno można dac radio do przestrojenia i wtedy dział normalnie ale nie wiem gdzie i ile to kosztuje.

Jeśli ktos zna takie dane moze sie podzieli a wtedy i ja skorzystam o ile sie to będzie połacało

Pozdrawiam

Krzysiek

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia , ale możesz go nie stracić !!!

 

Ford kuga 2,0 '15

Opel vivaro 2,0 '11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
ja znowu mam oryginalną ramkę zupełnie nową do Rama 2008 z miejscem 2din

np na stację multimedialną czy navi

zdjęcia wkrótce

 

w jakim kolorze ?

Srebrny, carbon czy też pseudo drewno

 

jak pseudo drewno - to byłbym zainteresowany :-)

 

Zapodaj jakieś foto......

 

pzdr.Jarek

Dodge Ram 1500 HEMI 5,7 MegaCab - Pajero II V6 Super Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja to Alpinowska 505

idealnie współpracuje z prockiem, możliwość pełnej regulacji z poziomu radia (dodatkowo kamera cofania, podłączenie do iPoda, obsługa dodatkowych monitorów,oraz obsługiwany nowy model modułu Bluetootha !)

 

ramka była specjalnie dorabiana :lol: (rzeżba :-( )

post-145-15323754507642_thumb.jpg

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten oryginał przyszedł niedawno, także nie chce już zmieniać i zostawią tą :-D

 

 

ale dla kogoś kto mysli o navi - polecam

nie chciałbym żeby ktoś zainstalował np w ten sposób :

post-145-15323754508356_thumb.jpg

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stacja Alpinowska też ma navi, którą docelowo możesz przenosić do innego samochodu (samą navi)

ja tego nie zamawiałem, gdyż mam właśnie Garmina z którego jestem bardzo zadowolony

 

Powiem tak :

jeżeli chodzi o navi - to Kenwood , ale jesli pod uwagę bieżemy dzwięk to ALPINE :-D

życie jest za krótkie żeby jeżdzić samochodem z silnikiem rzędowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale traf. Przed jakąś godziną zadzwonił do mnie chłopak któy grzebał trochę przy moim RAMie (elektronice) jakoś na początku roku i powiedział że w tej chwili ALPIN ma jakąś promocję na stacje multimedialną i proponuje mi stacje za 3 koła. Do tego sterowanie z kierownicy i Automapę. Komplet zamknie się w jakis 4500. I ma od razu ramki maskujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ej sorki ale dosłownie jak przeczytalem to co napisal Seba78 to tak naprawde tylko jedna mysl wkoczyla mi natychmiastowo do głowy ze wy poporstu macie siana jak lodu gdyby ktos kiedys tak przypadkiem nie mial co robic z $$$ to prosze was zgłoscie sie do mnie sory musialem to napisac 4,5 kafla na radio dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No duzo, ja osobiscie wole zostać przy originale i z nim kombinować, np. ta firma dokłada box nawigacyjny na windowcie 5.05 wiec mozesz instalować jaka chcesz navi, działa DVD, karty sd, koszt 1800zł.

 

http://allegro.pl/item784344530_nawigacja_subaru_lexus_jeep_infiniti_jaguar_pl.html

 

http://www.allegro.pl/item735925547_dodge_jeep_nawigacja_mapa_pl_europa_montaz.html

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ale traf. Przed jakąś godziną zadzwonił do mnie chłopak któy grzebał trochę przy moim RAMie (elektronice) jakoś na początku roku i powiedział że w tej chwili ALPIN ma jakąś promocję na stacje multimedialną i proponuje mi stacje za 3 koła. Do tego sterowanie z kierownicy i Automapę. Komplet zamknie się w jakis 4500. I ma od razu ramki maskujące.

 

Nie wiem czy to taki dobry deal. W 30 sekund mozna znalesc cos podobnego

 

Pioneer AVIC-F910BT 775GBP

PAC Audio SWI-CAN + SWI-PS $100USD

Dealer Nav Bezel (Mopar OEM) $90-$120USD

 

Caly koszt okolo 4300PLN z przesylka do PL. No chyba ze chcesz ta automape ;-)

 

+ Czy masz Infinity Premium Sound? Jak masz to potrzebujesz przekablowac go lub kupic bypass kostke ktora nie jest tak tania. Upierdliwy system CAN-BUS :-)

Aint no Muscle like Detroit Muscle and there aint no replacement for displacement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, z całym szacunkiem, ale za te pieniądze lepiej kupić nawigacje do szyby i tuningować oryginalny system. Wiadomo, że stacja wygląda super, ale 4500 to chyba nie jest promocja. Druga sprawa to, że nikt nikomu w portfel nie powinien zaglądać, a sam zakup Rama nie jest już ekonomicznym podejsciem do tematu, więc czemu nie doposażyć go w stacje za 4500 zet. Indywidualna sprawa. Ja osobiście wolałbym lepszy dźwięk i przeciętną nawigacje, a wiadomo, że im więcej wyświetlaczy i innych zakłucaczy tym gorszy dźwięk. Z tego właśnie powodu Nakamichi wygląda jak Safari 5, a gra zdecydowanie lepiej od alpiny, czy Pioneera...

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.