Skocz do zawartości

Sprzedam TOYOTA Tundra SR5 4x4 2000r.


Przemo76

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam na imię Przemek.

Przyszedł właśnie czas na zmianę pojazdu.

Do sprzedania jest ten oto „Burak”.

Tak, nadajemy imiona naszym członkom rodziny. :)

Nabyty drogą kupna w 2010 roku za 32.000 pln.

Toyota Tundra rocznik 2000 w wersji wyposażenia SR5.

SILNIK 4.7L 4663CC 285Cu. In. V8 GAS DOHC N/A

WERSJA ACCESCAB 4WD

Automatyczna skrzynia biegów A340F Aisin.

Paka ma długość 198cm z zamkniętą klapą. Świetnie spisuje się jako dom na kołach, mieści rowery, kajaki i wiele innych rzeczy.

Na pace zamontowany jest oryginalny dla tego modelu HardTop. Wyczyszczony własnoręcznie i pomalowany z zewnątrz dwuskładnikową podkładową farbą epoksydową BOSMAN 54 – biały.

Ma już 5 lat i wygląda bardzo dobrze.

Zaraz po zakupie wymieniłem kompletny rozrząd wraz z pompą wody.

Jakież było nasze zdziwienie kiedy rano następnego dnia po zakupie, fura jakimś cudem odpaliła. No, ale to w końcu Toyota. :)Zregenerowany został więc rozrusznik.

Wymieniłem również klocki hamulcowe przednie, oraz kompletny tył – czyli dwa bębny, nowe okładziny, cylinderki, sprężynki, itp.

Później przyszła pora na amortyzatory. Oczywiście komplet przód i tył.

Po drodze była końcówka drążka, nowe gumy stabilizatora, sworzeń dolny wahacza, krzyżak wału i jeszcze trochę drobnych eksploatacyjnych.

Ale żeby nie było tak kolorowo, w końcu „Burak” jest już pełnoletni, jest kilka rzeczy wymagających uwagi. I tak na przykład piękne i duże chromowane zderzaki nie obraziły by się gdybyś poświecił im trochę zbędnych pieniędzy. Podobnie jest z lewym tylnym nadkolem oraz z prawym przednim dołem błotnika. Rama również nie miała by Ci za złe gdybyś ją dopieścił.

 

Większość z wymienionych części jest do zobaczenia, kiedy już zdecydujesz się przyjechać.

Cena jaka mnie interesuje to dokładnie taka sama kwota jaką zapłaciłem poprzedniemu właścicielowi.

Mogę zabrać elementy instalacji LPG takie jak: wtryski, sterownik, reduktor i system FlashLube, oraz zabudowę paki - wtedy cena 26.000pln. :mrgreen:

Zostawiam butlę, wiązkę i pozostałą resztę.

Jeśli potrafisz jeździć kulturalnie to spalanie średnie wychodzi w granicach 16-18 litrów benzyny na 100km.

Zbiornik paliwa mieści 100 litrów.

Pomimo oszczędnego jak na tą pojemność silnika, zapadła decyzja o montażu LPG.

Z racji tego iż Piotr Cielecki będący właścicielem https://www.autogaz-cielecki.pl jest moim serdecznym kolegą, założył i wystroił taki oto zestaw:

wtryski Keihin,

sterownik STAG 300-8,

reduktor Gold

Electronic Valve Saver Lubrification Sysytem https://www.flashlube.com

zbiornik 85 litrów, zawór odbija przy ok 60 litrach, umieszczony pod paką w miejscu koła zapasowego.

Średnie spalanie gazu to 17-19 litrów/100km.

 

Linka do ogłoszenia:

https://www.otomoto.pl/oferta/toyota-tundra-burak-ID6AFyJz.html

 

Pozdrawiam i zapraszam.

Przemek

V8 Fan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.