RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
czy warto ? taka eFka / zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
psc660 

Wysłany: 2017-09-11, 20:16   

hej,
oglądał ktoś może tą Fkę: https://www.otomoto.pl/of...html#947e699cec

zdaje mi się, że dość długo jest na otmoto -dzwoniłem do gościa zachwala cudo ale "VINu z zasady nie podaje" z wizytą w ASO też nie bardzo bo z Gniezna wszędzie daleko

chcę kupić coś na firmę więc tylko jedn rząd siedzeń (najlepiej 3)
niestety większość jest z napędem na tył - czy da się tym jeździć ? nie za lekki?

4x4 to 1,5 lub po2 kabina czyli VAT1 nie wchodzi

ile te amerykańskie silniki wytrzymują przebiegu?

irontom

Wysłany: 2017-09-11, 22:08   

Bylem zobaczyc to auto.

VIN wlasciciel podaje na miejscu, auto bylo po naprawach blacharskich - dostalem zdjecia, sprzedajacy prosil nie podawac na forach. Nie ukrywal, ze auto mialo wypadek. Na zdjeciach pogieta paka i dach. Lakierowanie paki do poprawki.

Rama czysta, nowy wal.
Wersja golas - korbotronik i te sprawy.
Silnik czysty, bez wyciekow, pracuje rowno. Przyspiesza normalnie. Uklad kierowniczy ok.
Tyl troche nerwowy momentami - jakby drgal. Nie wiem czy krotkie tak maja czy to mi sie wydawalo.
Skrzynia nie stukala, plynnie zmieniala biegi. Poziomow plynow nie sprawdzalem. Swiatla swiecily, ale nie byly "zrobione" na EU z tego co pamietam (moge sie mylic). Wlasciciel ciekawy, mocno zainteresowany motoryzacja, mowil, ze sciaga krotkiego od czasu do czasu, bo bardziej mu sie oplaca na pake wsadzic czesci do innych aut-projektow, niz targac i clic oddzielnie palety. Stoi u niego tez krotki RAM teraz - jest na Otomoto ze zdjeciami po wypadku.

Okazalo sie, ze bede szukac dluzszej wersji, dlatego odpuscilem.

psc660 

Wysłany: 2017-09-12, 20:07   

dzięki kolego za info
jeszcze rozważam F150 z 1,5kabiny, wywalenie tylnej ławki i wbicie VAT1

Pickup150 

Wysłany: 2017-09-13, 18:24   

Tylny napęd nie jest fajny zimą, mam jedną zimę za sobą i wiem co piszę ;-) . Kilka razy tył mnie już wyprzedził, do tej pory bez problemu, ale gorąco było, oj było ;-) . Letem miałem jeden przypadek po deszczu, gdzie tył mi ujechał w bok na rondzie dość sporo, ale nie było to groźne. Ogólnie nie ma porównania do napędu 4x4, następny pickup tylko 4x4 i długa tak jak moja teraz paka.
Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

psc660 

Wysłany: 2017-09-13, 20:26   

jutro oglądam 4x4 1,5 kabiny
już dograłem jak go zarejestrować na VAT1
więc jak będzie ok to do końca tygodnia będę szczęśliwym posiadaczem F 150 :lol:

Kuba M. 

Wysłany: 2017-09-14, 06:27   

Pickup150, przecież byłeś uprzedzony ;-) :lol: :lol:

meksykgarage 

Wysłany: 2017-09-14, 14:17   

Siemanko :) Oglądał może ktoś z was tego sprzęta: https://www.otomoto.pl/of...html#7968c272fb ??? Ewentualnie jakieś uwagi itp?

Pickup150 

Wysłany: 2017-09-18, 18:01   

Kuba M. napisał/a:
Pickup150, przecież byłeś uprzedzony ;-) :lol: :lol:

Spoko, nie ma tragedii , to jest auto dla mężczyzny :-P , z napędem 4x4 każdy potrafi :lol: . Trzeba być twardym jak żelki z TESCO ;-) . Ale jak będę kupował następnego to będzie to 4x4, bo się najzwyczajniej starzeję :lol: .
Pozdrawiam

tucagua 

Wysłany: Wczoraj 21:12   

Drodzy wspolforumowicze ;) mimo ze powitanie mam za soba w odpowiedniej sekcji, to nazywam Marcin .

Mam na oku F150 w wersji 4X2, rocznik 2005, silnik 4.6 v8 , rozmawialem z wlascicielem i po dluzszej rozmowie wyznal mi ze jest problem z O/D ovedrivem, bardzo prosze o rady jak i czy warto zabierac sie za takie auto.
Jak duzy jest to problem, czy da sie to ruszyc a jesli tak to jakiego rzedu koszt to moze byc?
czy wogole warto sobie tym zajmowac glowe?
prosze o sugestie i rady

[ Dodano: 2017-09-26, 22:57 ]
Niestety temat padł, sprzedający okazał sie obywatelem usa, zatem koszty naprawy plus koszty wszelkich taxow wraz z nasza ukochana akcyza skutecznie zniechęca.
Jak coś znajdę będę dawał znać

Odpowiedz do tematu