RegulaminRegulamin  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload  PORTAL

Poprzedni temat «» Następny temat
sierra 3500 koła, opony
Autor Wiadomość
patrykstal

Wysłany: 2017-08-30, 16:09   sierra 3500 koła, opony

Dzień dobry

Pomimo sporego wrażenia, że forum to jakoś już nie jest żywe, ruchliwe :mrgreen:
w sensie nie jest ruchliwe bo nie ma ruchu, żeby se ktoś głodny zaraz nie pomyślał :mrgreen:

Sierra 3500, na bliźniaku chciałbym założyć inne opony, pasujący gabarytem w oko i w proporcję estetyki jest rozmiar 285/75r16, lecz widać od razu, że na bliźniaku te opony wejdą na siebie ...
no i co ?
co się robi ?
obecnie jest opona 235/85/16 i nie jest to szczyt estetyki dla właściciela pojazdu

ciekawe też czy fabryczna felga będzie w stanie bez fochów pomieścić takie koło, nie znalazłem żadnych sensownych oznaczeń na felgach, może ktoś wie jaka jest szerokość oryginalnej felgi ?

[ Dodano: 2017-09-04, 12:41 ]
Prawie tydzień i zero odpowiedzi :shock:

albo wszyscy, którzy coś wiedzą mają na mnie focha, za to, że obnażyłem miszcza od ciapanek

:lol:

zyga

Wysłany: 2017-09-06, 08:09   

https://www.wheel-size.co...erra-3500/1999/

http://performancelifts.c...nformation.html

patrykstal

Wysłany: 2017-09-06, 16:30   

Kontynuując, bida, gdyż albowiem, wszelkiego rodzaju kombinacje wymagają rzecz jasna zastosowania konkretnego kapcia, szerokiego a ten z kolei nie pomieści się już w nadkolach ...

Zatem na chwilę auto dostaje nowe opony jedynie, bo na tych to strach trochę jeździć

dalsze kombinacje za jakiś czas

Odpowiedz do tematu