Skocz do zawartości

Nowa dziara


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

Kozystajac z okoazji ze kumpel ma salon tatuazu(Sauron Tattoo w Rudzie Slaskiej www.sauron-tattoo.pl i jest dobry w swoim fachu przywiozlem sobie z Polski pamiatke...dwa tradycyjne swiateczne karpie

 

W trakcie prac:

photo1lr.jpg

 

i skonczony...calosc za jednym zamachem.

 

photo2ta.jpg

 

photo3kr.jpg

 

Moja zona natomiast zafundowala sobie tatuaz polityczno patriotyczny...pikujaca kaczke :phi:...nastepnym razem dodana bedzie zlamana brzoza

 

photo4uep.jpg

 

photo5cm.jpg

www.stebel.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu widzę, że proces tworzenia pamiątki najprzyjemniejszy nie był ale myślę, że warty bólu bo wygląda ciekawie, tatuaż żony także fajny na tobie pewnie wyglądał by dziwnie ale dla kobiety w sam raz.

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne ;-)

 

Na ramieniu da się przeżyć, mam podobnej wielkości, ale jak mi robili na przedramieniu po wewnetrznej stronie gdzie cienka skóra i sam mięsień to dopiero był hardkor :-P

 

Z tatoo jest tak że ciężko jest skończyć na jednym, praktycznie jest to nie możliwe :twisted: Masz jeden chcesz więcej. Mam motyw na plecy ale narazie cały czas odwlekam :-P

 

Najpierw drugie przedramię :-P

 

347ivxs.jpg

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciał bym mieć jakiś tatuaż ale taki który by coś upamiętniał tylko także obawiam się bólu zwłaszcza, że jestem baaardzo szczupły a ponoć to nie pomaga.

Kolega kiedyś powiedział, że jestem jak te nowe cienkie podpaski, jak stanę bokiem to mnie nie widać.

No nic muszę zacząć się objadać i przytyć a wtedy wytatuuję sobie logo PickUpKlubu np. na plecach :-P

Gdy deszcz pada a wiatr wieje. Słychać Hiluxa jak rdzewieje. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw drugie przedramię
to na zdjeciu to w planach? czy juz masz? - tak czy siak - PETARDA!!!

 

W planach, trzeba znalezć dobre studio które sie podejmie(to jednak 3d) a dziara bardzo mi się podoba :-D

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tusza człowieka nie ma wpływu na ból przy dziaraniu...

Kwestia w którym miejscu, ja mam prawie całą wierzchnią stronę prawej ręki, łącznie ze zgięciem (druga strona niż wystający łokieć :D) i bolało jak cholera! A nie uważam się za chudego :P

 

Znajoma całkiem szczupła robiła na barku i mówiła że bez przesadyzmu, że dawała rade...

 

Chyba kwestia grubości skóry i miejsca...

Reklamy, billboard`y, banery, plakaty, konstrukcje, oświetlenia, kompleksowa obsługa klienta, wynajem podnośników koszowych, stawianie bezobsługowych oświetleń led`owych z baterią słoneczną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • Administrator

Bede mial chwilę to zrobie swoje ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Znalazłem coś takiego mojego na telefonie ?

20171219_163537.jpg

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator

Na dłonie bardziej czuć igły jak na przedramieniu więcej żył i bardziej kości czuć ?

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

 

GRUPA SPEED CAR

Multiagencja Ubezpieczeniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.