Skocz do zawartości

PickUp'y DODGE'A - charakterystyki modeli


GregMar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Orientuje się ktoś czy w pliku, który ściągniemy z linku podanego przez Siepiet

w rubryczce OPTIONAL EQUIPMENT jest wyposażenie obecne w naszej maszynie czy takie, które można było sobie skonfigurować? Pytam, bo wg tej rozpiski mam P275/60R20 BSW All Season Tires, natomiast naklejka na drzwiach mówi, że powinienem używać 245/70R17. Różnica w średnicy koła jest spora i nie wiem w końcu do jakiego rozmiaru jest przystosowany mój Ram. Kupiłem go z założonymi 285/70R17, które już się kończą i chciałbym powrócić do fabrycznego rozmiaru. 2004 Dodge Ram 5,7 HEMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 lata później...

to poziom wyposażenia/wersji

ST, SLT, SLT+, SPORT, DAYTONA, LARAMIE , LONGHORN, SRT10 i wiele innych.

 

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia mówią o bazie wyposażenia. A co dołożył zamawiający to inna sprawa. Ja mam właśnie SLT, ogólnie bieda. Klima manualna, centralny zamek 4x el. szyby, skrzynia automat, 4x4, tapicerka welur, przyciemniane tylne szyby i dobry sprzęt grający.

W ogłoszeniach widywałem SLT z tego rocznika z klimatronikiem i skórą, ale manual i RWD.

Tak że zagłębianie się w oznaczenia biedawersji nie ma sensu. Każdy będzie inny.

 

moja stajnia - uzbierało się ponad 1000KM 🙂 : Dodge RAM 1500 [EVA], Audi Q5 [CAEB], Audi A3 [CNT], Saab 9-3SS [B207E], Astra Bertone [Z22SE], Skoda Favorit 136 (babcia)

https://mubi.pl/id-5EGVDL 150zł taniej ubezpieczenie przy zakupie z MUBI.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.