Skocz do zawartości

F-150 5,4 Wydech za cichy - brak gulgotu ??


kaktus30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie oto wydechy pod wozem, chyba przez takie przeróbki w ogóle nie słychać że to V8, tylko chodzi jak zwykła rzędówka :shock:

 

Podejżewam że przez podwójny wydech za bardzo go wytłumiło, w Jeepie V6 bardziej mi brzmi jak V8 (z tym że w jeepie 3,7 V6 mam wspawaną puszke od 4,7 V8) :lol: a tu w efce trochę za cicho

 

Mam możliwość zamówić z USA bez kosztów transportu więc może magnaflow, nie chcę też mieć za głośno więc nie myślę o flowmasterze. Zastanawiam się czy gdyby usunąć jedną rurę czy nadało by to gulgot V8 ? Czy może zamówić magnaflow i usunąć jedną rurę ?

post-1509-15323756775688_thumb.png

post-1509-15323756776863_thumb.png

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe technicznie już się ogarnia :-D a co do flowmastera to nie wiem czy to nie za głośne, nie chce po 30 minutowej jeździe na autostradzie brać proszków od bólu głowy :)

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zostanę przy magnaflow :D chyba że będzie za cichy to zmienie na flowmastera :) na razie zamówię magnaflow. Kwestia tylko czy zostawić 2 rurki czy ciachnąć i zostawić jedną ? jaka będzie różnica miedzy dwiema wylotowymi a jedną ?

 

a ogarniają gaz, mają wymieniać emulator jakiś bo gaz rozwala swoją i paliwową mapę. Po tym zabiegu auto ma wrócić do formy.

 

[ Dodano: 2015-06-23, 14:09 ]

Choć może jednam flowmaster 40

http://www.ebay.com/itm/Exhaust-Muffler-40-Series-TM-FLOWMASTER-42543-/360498064698?fits=Year%3A2005%7CMake%3AFord%7CModel%3AF-150%7CSubmodel%3ALariat%7CEngine+-+Liter_Display%3A5.4L&hash=item53ef5bed3a&vxp=mtr

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i raczej tak będzie, a co tam :D jak ma się wyróżniać to niech się wyróżnia z daleka :D

do tego dorzucę jeszcze dolot stożkowy :mrgreen:

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam flowmastera w Ramie i jest zajebisty dzwiek wydechu i ni ema glosno w kabinie(zeby bylo jkos uciążliwie). Natomiast Magnaflowa mam założonego w Camaro z 87 z silniiem 5.7 i powiem szczerze ze cichutki jest a dopiero daje znać o sobie jak sie wkreca na wyższe obroty i nie jest to dzwięk takiej typowej gulgoczącej V8

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTÓŻ TO, flowmasterek 40 i dolocik stożkowy już zamówiony :lol: jakieś 30 dni i będziemy montować.

A co do ogarniania to wczoraj odebrałem autko z gazowni i hula jak talala albo tamta lala :lol: check engine się nie zapala tak że moc wróciła spalanie spadło z 25 na 20 (oczywiście wdg. komputra :lol: )

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Flowmastera Super44. Myślałem jak Ty i kupiłem Magnaflow, a teraz żałuję.

 

A ja kupiłem dwa magnaflowy i brandzluję się dźwiękiem jadąc i na postoju... 8-) :-P

"Ptaki i zwierzaki pod drzewami stały,

jak do nich strzelano - umierały..."

 

"zrobiłem" != "zleciłem"

 

--

http://i190.photobucket.com/albums/z155/Madcatw/WhereIHideMostofMyMoney3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Bierz Flowmastera Super44. Myślałem jak Ty i kupiłem Magnaflow, a teraz żałuję.

 

A ja kupiłem dwa magnaflowy i brandzluję się dźwiękiem jadąc i na postoju... 8-) :-P

Uffff.... a ja już myślałem, że za każdy wpis tutaj dostaje sie pomagajkę :kasztan:

 

Otóż to :twisted:

Będzie Flowmaster 44 i do tego filtr stożkowy. A teraz czy jest jakaś różnica jeśli są u mnie dwie rury końcowe ? Dwie to głośniej czy ciszej ? Jak to z tym jest ? czy to bez znaczenia ? U mnie rozchodzi się wydech zaraz za tłumikiem z jednej rury jest zrobiony Y i rozchodzi się na dwa wydechy. We flowmasterze będą dwa wyjścia.

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ja nie wiem ale u mnie chyba jest baaaardzo tłumiący tłumik, nie wiem co to za wynalazek ale fabryczny to on nie jest, z tego co widziałem na fotkach innych efów :-|

No nic czekam na 44 : :lol:

Ford F-150 2005 Lariat 5,4 V8 Triton

Jeep Commander 2006 Laredo 3,7 V6

 

Sprzedam

Mechanizm opuszczania kola zapasowego

Dolot stożkowy do 5,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wg mnie jak masz autko do codziennej jazdy czyli coś nowszego z katem kompem itp to kombinacje na dwie rurki x pipe y pipe nie ma sensu,zrób tak jak piszesz czyli ta 44 ;-) i jeszcze duuuuuuużżżży stożek a usłyszysz :twisted: :twisted: :twisted: a gałki bedziesz miał takie :shock: :shock: !!!!Co innego zabytek czyli coś starego,wtedy osobno dwie rury z każdej strony bez niczego,bulgot żeżnia przechodnie :shock: :-/ :-P pełen ślinotok,laski :-o ,gliniarze :pala: a babcia dostanie gęsiej skórki bez aparatu słuchowego[sprawdzone jeszcze na pojedynczej gołej rurce :lol: ]!!Ale opisz coś uczynił i jaki efekt jestem ciekaw

P.S.a tak ciekawostka na dobrym stożku spalanie ci spadnie,oczywiście przy wmiare normalnej jeżdzie!U mnie tak jest sprawdziłem i było :shock: :shock: :shock:

Fuck the fuel economy

YUKON XL DENALI 05 6.0L

EXPLORER 94 4.0L OFF ROAD ŁOTR

BYL W200 76 5,2L

FLEETWOOD 87 5,0L

KAPPA 98 3.0L

BYL GAZ 69 3,0L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Kurcze zazdroszcze. Tez chcialem robic wydech ale ja swoim robie między 5-15000 km miesiecznie wiec leb mi rozsadzi

To wszystko jest kwestią priorytetów zawsze możesz radio podgłośnić. :mrgreen:

FORD F350 SUPERDUTY

CORVETTE C4R

PONTIAC TRANS AM WS6

300C SRT8

GMC TYPHOON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.