Skocz do zawartości

tundra -f 150


ecmpid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przejrzałem całe forum a przynajmiej tak mi sie wydaje.Na początku myslałem że już decyzja zakupu auta została podjęta ale...

Byłem zdecydowany na zakup Toyoty Tundry ale ostatnio ze znajomym miałem okazje pojezdzić F 150.Z samą toyotą nie mam problemu wiadomo 5.7 hemi wersja w zalezności od ceny.W fordach jednak jest wiekszy wybór silników.Na samym forum starałem sie znalesc wpisy dotyczące tundry i o dziwo niewiele tego jest z tąd pytanie czy tak mało jest właścicieli tego auta na forum czy po prostu nie ma co pisać bo te auta sie nie psują .I co myslicie na ten temat wiadomo ile ludzi tyle opini ale jeżeli możecie troszke opini wydac na temat wyboru miedzy F150 a tundrą byłbym wdzięczny.:-)

o czymś takim myśle

http://www.kapaza.be/nl/toyota/toyota-tundra-toyota-tundra---platinum-113211999.htm

 

http://www.kapaza.be/nl/ford/ford-f-150-black-edition-5-0-lpg-365-cv-fx4-offroa-111168581.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Toyota nie ma silnika hemi, ma własną konstrukcje I-Force,

wszystkie nowe raczej nie maja wad ani się nie psuj, Ten F150 to ostatni wypust z tego rocznika, wybór ciężki, kieruj się funkcjonalnością, wyglądem, ceną.

A najlepiej wybierz Rama :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups z tym hemi mój błąd :-)co do Rama jakoś nie miałem błysku w oku choć jest w belgi bardzo popularny za to bardzo spodobała mi sie własnie Tundra. Oczywiście jak najbardziej poczytam sobie również o ramach.Funkcjonalność no ja niewiele wymagam od czasu do czasu przyczepa .może laweta do polski z samochodem dla znajomych i coś mieszkalnego na wakacje , ogólnie auto po prostu dla mnie .Zawsze marzyłem o takim samochodzie i zamierzam do tego dążyć.Cena no to już inny temat,chciałbym kupić jak najmłodszy i myślę że dobrych parę lat mi posłuży.A czy może ma ktoś z was wiedze na temat silników w f 150 w sensie które najlepiej się sprawują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.