Skocz do zawartości

Radio


Miki

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tu jest taki sztywny i się tak rola w moderowaniu przejmuje .

 

Ja uważam że post jak najbardziej wnosił trochę uśmiechu do tematu .

 

Ponieważ ja bym to jak pisałem wykończył siekierką inni plexą i śrubokrętem a inni pianka poliuretanową.

 

 

Masakra .

 

 

Heh i tak to ktoś wywali .

Dodge PowerRam W200 318cu 1976 :) ( -----Horn Terror------ ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sami zgłaszaliście o mocniejsze moderowanie w związku z wprowadzeniem rang, żeby spamu nie wprowadzać. Nie podejrzewam Cię Jaber, że robisz to dla rang, ale przyznasz, że nie była to cenna porada. :-P

Niestety jako moderator czasem muszę być sztywny, mimo, że wcale mi to nie leży, ale skoro zależy nam na utrzymaniu poziomu tego forum to musimy moderować.

Ja uważam że post jak najbardziej wnosił trochę uśmiechu do tematu .
Swoją drogą rzeczywiście można to było tak potraktować. Sorry, może rzeczywiście przesadziłem z tempem usunięcia, mogłem poczekać, czy pociągniecie OT i wtedy zasygnalizować. Każdy miewa gorsze dni. Wybaczycie czy :szub: :?:

Dodge Ram 2500 Van 99' 318 cui

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie chciałem sie zapytać czy macie problem z siłą odbioru sygnału? Co sie nie rusze w trasę muszę ciagle grzebać i szukać stacji radiowych.Czy wymiana samej anteny (bo jest wypracowana) cos pomoże?

Chevrolet Camaro IROC-Z - Fbody Klub Polska

Dodge Ram 1500 Hemi 4x4 Laramie

Chevrolet Camaro SS :> SSman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja bym zaczął od przewodu łączącego antenę i radio. Może coś się przetarło, może wtyczka się wysunęła... Oczywiście antena też jest ważna ale w miejscach o silnym sygnale (np. w miastach) radio powinno grać "na byle czym", byleby było dobrze podłączone do gniazda antenowego...

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo. Mi się wydaje, że to radio to ch...ia. W gumisiu na takiej samej antenie mam jakiegoś soniaka i pięknie zbiera za miastem i nie gubi RDS-u. A tu qupa.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

ale co tu sie dziwić, mamy amerykanskie radia gdzie odbiera tylko częstotliwości nieparzyste,

Przykład: w miescie Łodzi ESKA Rock jest 97,9 w Warszawie juz jest parzysta częstotliowść i sobie nie posłuchacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu sie dziwić, mamy amerykanskie radia gdzie odbiera tylko częstotliwości nieparzyste,

Przykład: w miescie Łodzi ESKA Rock jest 97,9 w Warszawie juz jest parzysta częstotliowść i sobie nie posłuchacie.

 

Zgadzam się z tym, ale nie to opisuję. Na przykład: u nas ZET-ka jest na 107,5. W Wawie działa bez problemu, dojeżdżam do Konstancina i jest ok. Ale tylko wyjadę dalej np do Tarczyna, gdzie ZET-ka też gra na 107,5 to już są problemy. A jeśli polecę do Mszczonowa (dalej 107,5) to jedno co słyszę to jakieś piski i zgrzyty. Robiąc tą samą trasę Gumisiem, Zetka zmienia mi fale dopiero za Rawą Mazowiecką.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, ale dawno temu mówiło się, że radia z USA maja słabszy odbiór, bo ichniejsze stacje nadawały dużo mocniejszy sygnał. Na ile to prawda, nie wiem, ale nawet w nowym wranglu (wersja na europę) radio gubi mi stacje o wiele szybciej niż w jakimkolwiek aucie z europy. O eFie nie wspomnę, bo jego orginalne 18 letnie radio wogóle niewiele co łapie. Mieszkam na granicy zasięgu kilku stacji warszawskich (Mszczonów) i Wranglerem czasem wystarczy zatrzymać się za blisko jakiegoś słupa, żeby zgubić zasięg. W VW, Skodzie czegoś takiego nie ma :roll:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O eFie nie wspomnę, bo jego orginalne 18 letnie radio wogóle niewiele co łapie...

:pala:

Łapało bardzo dobrze :mrgreen: Z tym że oryginalne radio zamieniłem na niewiele młodsze z... Mondeo MkI - zależało mi na napisie "Ford" no i wtyczki pasowały bez problemów :-)

Jak go sprzedawałem to nowy właściciel dostał oba radioodbiorniki.

Poniżej foty ze starym i nowym radiem (przy nowym widać stare na siedzeniu)

post-158-15323756291457_thumb.jpg

post-158-1532375629287_thumb.jpg

Full Size Bronco, V8 351 cui, Eddie Bauer - jest:)

Dwa litry?? Dwa litry to może mieć karton po mleku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

japacz, na szczęście radio jest to starsze, orginalne :git:

A niewiele łapie, bo w mojej okolicy niewiele (chyba aż ze dwie) stacje mają nieparzystą końcówkę :mrgreen:

Ale niewiele mni to szkodzi - raz bo od czego V8 :)22 , dwa przypominam sobie uroki kaset :mrgreen:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pewnie jest tak, że fabryczne radio idzie pod wzmacniacz.

Więc albo musisz odnaleźć wzmacniacz i podpiąć się pod kable głośnikowe, albo podciągnąć nowe kable do głośników.

Ewentualnie jeszcze wymiana wzmacniacza na nowy bo starym bez fabrycznego radia będzie ciężko zasterować.

tdi engines are for senior citizens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy wymienal ktoś radyjko w swoim Ramie(3 generacja) z amerykańskiego na europejskie od jakiegoś Jeepa/Chryslera? fajnie bo by pasowalo w deske rozdzielcza ale jeśli nie będzie dzialac to może lepiej od razu kupic ramke i jakies radyjko nie fabryczne

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kuba M., znalazlem takie samo radyjko jak moje od jakiegos chryslera, zaryzykuje i zobaczymy czy bedzie hulac. Mam nadzieje ze to ze mam te infinity to nie robi roznicy, radio chyba od grand voyagera

Pozdrawiam

Ogrody - projekty, wykonanie, pielegnacja

 

www.ogrodyzpasja.com.pl

605 497 015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.