Skocz do zawartości

Kupno chevroleta c10


bombon666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy. Na allegro od dłuższego czasu pojawia sie ten samochód:

 

http://otomoto.pl/chevrolet-c-10-C31909628.html

 

Cena wydaje sie dobra tym bardziej ze po rozmowie z właścicielem dosc znacznie zmalała w stosunku do podanej na allegro.

Jest jednak problem, samochód kiedyś był dieslem i został przerzucony silnik. Teraz pytanie do was a co ze skrzynia? A co z mostem? Czy w dieslach były inne? Czy ma to prawo działać na dłuższą mete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama nazwa wskazuje (C-10) to kastrat ;-)

Co do skrzyni i mostu to trzeba by raczej pytać gościa który przekładał silnik, bo cholera wie co i jak zrobił :roll:

Czy ma to prawo działać na dłuższą mete?
A to właśnie najwięcej zależy od tego co tam jest nadłubane i jakich części użyto.

Siedzenie to tylna kanapa z Suburbana lub Tahoa z lat dziewięćdziesiątych, więc naprawdę nie wiadomo co tam za patenty mogą (albo i nie) siedzieć ;-)

Ciekawe co przykrywa ta klapa na środkowym tunelu :?:

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że powinno być wszystko ok. Skrzynia GM od diesla z tego co wiem to pasuje bez rzeźbienia do benzyniaka. Tylny most był oferowany z różnymi przełożeniami więc to raczej kwestia preferencji i sposobu użytkowania. Problemem może choć nie musi być sam konwerter. Może po prostu być zbyt niskie stall speed. Dla przykładu o ile się nie mylę w pickupach z 4l80e konwerter z bbc 454 i 6,5td był taki sam a przy 350cui już luźniejszy ze względu na mniejszy moment obrotowy. Ciekawe co za skrzynia jest w tym egzemplarzu.

Jak dla mnie to zrobić porządną jazdę próbną i jak wszystko działa to się nie przejmować zwłaszcza jak cena jest atrakcyjna. Oczywiście te 250 koników pod maska to na 99% ściema. Raczej bym się nastawiał na może ze 180-190 i to też nie koniecznie.

Camaro jest, teraz czas na coś większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej do diesli dobiera się mocniejsze graty, niż do benzyniaków (moment obrotowy), więc w tą stronę powinno banglać pod względem wytrzymałościowym. W drugą stronę mogłoby być gorzej.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje napędzana jest tylko tylna ośka. ( tak wiem wiem pod biedronka babcie beda mnie pchały)

 

cena to 8.500 - 9000 zł wiec wydaje mi sie ze ok

 

trochę meczy mnie to ze to jakiś składak a nie orginał

 

co do kanapy z tego co szperam w necie wydaje sie ze oryginał ale możliwe ze moja wiedza jest zbyt mała w tym temacie.

 

Ogólnie rzecz biorąc dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota zajebista. Ja bym jechał oglądać. Na zdjęciach prezentuje się bardzo zachęcająco.

http://shirehorsepoland.com/

 

Karawaningowe Bractwo Podróżnicze

www.karawanier.pl

 

 

Dodge Ram 1500 4,7 Magnum '03

Dodge Ram 2500 5,9 Cummins '02

LESLIE RS3L - Już straszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym zaryzykowal i oglądnął autko, wizualnie zajebisty, no i sama mysl mnie napawa optymizmem, chevrolety z tamtych rocznikow cieszą się duzym zainteresowaniem i dobra opinia wsrod znawcow tematow sledzac amerykanskich zapalencow tj naszych kolegów mieszkających za oceanem :lol: 8-)

Chevy Silverado K3500 97r

Chevy Corvette c3 Stingray 75r

 

"..trzeba kolekcjonować mocne wrażenia..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę meczy mnie to ze to jakiś składak a nie orginał

Jeżeli jest porobiony z głową, a blacharka nie była robiona przez mistrza szpachli (chociaż na fotkach średnio to wygląda) to przy takiej cenie

cena to 8.500 - 9000 zł
może być wart zainteresowania.

Zakładając oczywiście, że brak 4x4 Ci nie przeszkadza ;-)

Bo 14 tysi jak w ogłoszeniu to on raczej nie jest warty - w tej cenie przy pewniej dozie cierpliwości można trafić coś ciekawszego

F150 302 V8 4x4 - sprzedany 😞

Escalade 6.2😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Jeśli chcesz korzystać z forum musisz zaakceptować powyższeWarunki użytkowania.